מירוק שיש וגרניט

כיום, השימוש באבן טבעית בעיצוב פנים הוא סימן לטעם טוב ולעושר. כיסוי הקיר בשיש יכול להפוך כל חדר למעודן, אלגנטי וייחודי. בישראל השיש משמש כקישוט לחדרים ומבואות בבתי מלון, אולמות אירועים מפוארים ומסעדות, מדרגות ראשיות של מגדלי משרדים ומוסדות המדינה, אולמות מרכזים עסקיים, וגם בתים פרטיים ודירות.

תכונות השיש העיקריות והייחודיות הן: מגוון צבעים רחב, ציורים מדהימים, חילופי צבעים וברק, אף אחד לא נשאר אליהם אדיש. אך מבנה שיש רך מושפע בקלות מגורמים חיצוניים, כתוצאה מכך האבן מאבדת את תכונותיה הדקורטיביות. דברים פשוטים לכאורה כגון אבק וחול גורמים לשריטות על פני השטח של רצפות שיש, אשר לאחר מכן מובילים לבליטות וחספוסים. בהתחשב בכך שקיים מספר גדול של מבקרים (לדוגמה, במרכזי עסקים, אולמות אירועים, בתי מלון) לאחר זמן מה רצפת השיש המבריקה והמדרגות הופכים להיות עמומים, שחוקים וסדוקים .

החלפת לוחות שיש פגומים לחדשים יקרה מאוד. לכן, אנו ממליצים לבצע ליטוש שיש באופן קבוע. תהליך זה הוא יעיל ביותר בשלבים המוקדמים של השחיקה. טיפול שיטתי של פני שטח אבן טבעית מונע את הריסתה והתבלותה. בהזמנתך שירות “ליטוש שיש ” (“ליטוש גרניט “) בישראל, תאריך את חיי הקירות והרצפות.

החברה “white” מבצעת ליטושי שיש וגרניט בכל המשטחים: במטבח, קירות, רצפות, מדרגות, אדני החלון, וכן הלאה.
עלות ליטוש גרניט ושיש תלויה בנפח העבודה (בשטחה), ובדרגת שחיקת המשטחים.

שירותים נוספים:

שחזור מקיף של שיש וגרניט

ליטוש שיש (ליטוש גרניט)

ניקיון לאחר שיפוץ

הזמנה של מירוק שיש בישראל בטל: 03-5342330