שחזור שיש וגרניט

מאז ימי קדם ועד היום שיש וגרניט הם ללא ספק חומרי הגמר הפופולאריים ביותר. מאבנים טבעיות אלו נוצרו יצירות המופת הגדולות בתרבות העולמית. יופי אצילי, עמידות וחוזק-כל אלה מעודדים את המעצבים להשתמש בשיש ובגרניט לציפוי החיצוני ועיצוב פנים.

לרוע המזל, תחת השפעה של גורמים חיצוניים אפילו אבן מוצקה זו מאבדת את מאפייניה: עמעום הצבע, כיסוי פני השטח בשריטות כך שהם מסיקים להיות שטוחים. על מנת למנוע החלפה יקרה של שיש וגרניט פגומים בלוחות חדשים, כדאי לבצע בזמן שיקום אבן טבעית. החברה “white” מציעה מגוון רחב של שירותים לשחזור שיש ושחזור גרניט בישראל.

בהתאם למצב הציפוי ניתן לבצע את העבודות הבאות:

  • ליטוש שיש (ליטוש גרניט) – תהליך מכני המאפשר להסיר את כל השריטות העמוקות, שברים, נדנוד הלוחות. עיבוד זה של רצפת שיש (גרניט) משמש לאבן שחוקה ביותר.
  • התגבשות של השיש – תהליך טרמוכימי שבו פני השטח של האבן הופך לחלק יותר, הסדקים הקטנים ביותר והשריטות מוסרים. ההתגבשות מתבצעת באמצעות תמיסות המכילות חומצות ולכן טיפול זה משמש לשיש, אך אסורה לחלוטין לגרניט.
  • מירוק שיש (מירוק גרניט) – תהליך שחזור סופי של שיש וגרניט, אשר נותן מראה מבריק, והופך את פני השטח למשקפים את האובייקטים הניבטים אליו. שיש ממורק עמיד במים, מונע ספיגת לחות, ובכך מאריך את חייו .

החברה “white” מספקת מגוון שירותי שחזור אבן טבעית בישראל, באמצעות ציוד וחומרים חדשניים ביותר. בפנייתך אלינו הינך פונה אל אנשי מקצוע! עלות ולוחות זמנים מותאמים באופן אישי.

שירותים נוספים:

ליטוש שיש (ליטוש גרניט)

הברקת שיש (הברקת גרניט)

ניקיון לאחר שיפוץ (בנייה)

שטיפת חלון

להזמנה של שחזור שיש בישראל בטל: 03-5342330