ניקוי שטיחים

מאז ומתמיד במדינות שונות שטיח נחשב לסמל של רווחה, חפץ אומנות וחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. כיום ,בישראל , שטיחים ושטיחונים משמשים גם למטרות אסתטיות ,יצירת אווירה חמה ונעימה בדירה ובבית, וגם במטרות מעשיות, על מנת לשמור על חום ולהחריש רעשים מיותרים.

רבים אינם מודעים איזו סכנה מהווים השטיחים בבית. שנה אחר שנה מצטברים חיידקים בלתי נראים בין סיבי השטיח ועלולים, בסופו של דבר, לגרום למחלות כגון אלרגיות ואסטמה. לכן ,אפילו אם אתם משתמשים בשואב אבק באופן קבוע, לא תצליחו להיפטר מהלכלוך העיקש.

אם תחליט לנקות את השטיח במו ידייך עלייך לזכור כי חומרים כימיים מסוימים עלולים לשנות את צבע הבד וכתוצאה מכך השטיח יאבד את מראו המקורי, ואורך חייו יתקצרו משמעותית.

על מנת לא לקלקל את הריצוף היקר כדאי לך לפנות אל אנשי מקצוע. חברת שירותי ניקיון “white” מציעה ניקוי יבש של שטיחים ושטיחונים בביתכם או דירתכם בישראל.

כדי להבטיח איכות גבוהה של ניקוי השטיחים אנו תחילה נקבע את מידת הלכלוך, את מקור הכתמים, את עובי וסוג השטיח (טבעי, סינתטי, סיבים עדינים). על סמך הנתונים הללו נבחר את חומרי הניקוי,הציוד ואת טכניקת הניקוי:

  • ניקוי יבש – ניקוי פני השטיח עם קצף ניקוי, כתוצאה מכך השטיח מתייבש במהירות. שיטה זו משמשת להסרת מזהמים קטנים.
  • ניקוי רטוב – מתבצע באמצעות שואב אבק מיוחד, המיועד לשטיפה, שמנקה סיבים עמוקים יותר, אך זמן ייבוש השטיח גדל. שיטה זו מאפשרת להסיר כתמים מושרשים יותר.
  • שחזור – יישור חלקים שחוקים של השטיח.

יצרני שטיחים ידועים ממליצים על ניקוי יבש מקצועי שטיחי דירה לפחות פעם בשנה, ובמשרד – פעמיים בשנה. טיפול כזה יציל את השטיח מריחות בלתי נעימות עקשניות, ישמור את רמת הבהירות של הצבע ויאריך חייו השטיחים.

לקוחות חברת שירותי ניקיון בישראל “white” מזמינים ניקוי יבש של שטיחים יחד עם שירותים כגון: ניקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקיון הבית, ניקיון כללי.

שירותים נוספים:

ניקוי אגר שטיחים

ניקוי ריהוט

ניקוי חירום (ניקוי אקספרס)

שטיפת חזיתות (זכוכית רב קומות)

הזמנה של ניקוי יבש שטיחים בישראל בטל: 03-5342330