ניקוי רהיטים

טיפול ברהיטי עור

ריהוט עור משדר יופי ויוקרה. עקב העלות הגבוהה של ריהוט עור הוא נחשב לסמל של עושר ושגשוג. אך על מנת לשמר את המראה המקורי של רהיטי עור נדרש טיפול מיוחד. בניקוי ריהוט עור בכוחות עצמך הינך מנגב עם מטלית לחה ולאחר מכן מורח קצת משחת נעליים רגילה. כתוצאה מכך, עור טבעי הופך לגס , מתפקע ואף נקרע.

על מנת להאריך את חיי ריהוט העור, עדיף ליצור קשר עם חברת שירותי ניקיון מקצועיים בישראל. שירותים אלו יעלו לך פחות כסף מאשר לקנות רהיטים חדשים.
חברת “white” מבצעת ניקוי רהיטי עור ישירות בדירה, במשרד או בבית. ניקוי רהיטי עור מתבצע באופן ידני באמצעות נוזל מיוחד, אשר מסיר בזהירות כתמים ולכלוך שונים מפני השטח ולאחר מכן מונח כיסוי מגן. התוצאה-רהיטי עור זורחים ומריקים.

ניקוי יבש של רהיטים מרופדים

בנוסף לטיפול ברהיטי עור, ניתן להזמין ניקוי יבש של רהיטים מרופדים. ללא קשר לסוג הטקסטיל ממנו עשויים הספות, כורסאות וכיסאות בביתכם, או משרדכם ,עובדי חברת שירותי ניקיון ישראלית “white” יסלקו אבק ולכלוך מכל קצוות הרהיטים המרופדים. הסרת כתמים מהריפוד מתבצעת גם באופן ידני וגם באמצעות ציוד מיוחד. רק אנשי מקצוע יכולים לקבוע את אופי הכתמים ולהסיר אותם מבלי לפגוע ברקמות. אם אי אפשר לשפשף את האזור המלוכלך (כגון קטיפה), המומחים של חברת ” white “ ישתמשו בחומר ניקוי מיוחד.

אחד מהחסרונות של ריהוט מרופד הוא ספיגה גבוהה של ריחות לא נעימים, ולכן אפילו ספה חדשה לכאורה יוצרת אי נוחות. במקרה זה, שואב אבק פשוט לא יעזור. חברת שירותי ניקיון “white” בישראל תחזיר את הרעננות והטוהר של הרהיטים מבלי לפגוע בצבע.

בזכות ניסיוננו הרב אנו מבטיחים איכות גבוהה של שירותי ניקוי ריהוט עור וריהוט מרופד בישראל. אנא צור קשר עם חברת “white” – ושוב תוכל להרגיש בנוח עם רהיטייך האהובים!

שירותים נוספים:

ניקוי שטיחים

ניקיון דירות

ניקיון משרדים

שטיפת חלונות

הזמנת ניקוי יבש של רהיטים בישראל בטל: 03-5342330