ניקיון לאחר שיפוץ ובנייה

סוף השיפוץ הוא לא רק שמחת הדירה המשופצת אלא גם שרידים של פסולת בניין, אבק מלט וסיד על הקירות, פנלים, אדני חלונות, כתמים רבים של צבע שקשה להסיר באמצעות חומרים הנמצאים בהישג יד, חלונות מלוכלכים ועוד.

אתם בוודאי יכולים להתמודד עם זה בעצמכם אך הניסיון מלמד כי גישה לא מקצועית עלולה להפוך את התהליך לקשה וארוך למדי, התוצאה לא רק אינה תצדיק את המאמץ והזמן המבוזבז אלא לעתים עלולה להוות גורם ההורס את השיפוץ. נדמה שכל מה שצריך הוא לקחת דלי עם מים ומטלית על מנת לבצע את ניקיון איכותי לאחר שיפוץ, למעשה, מתוך בורות וחוסר יכולת – הסרת הפסולת עלולה בטעות לשרוט רצפתה פרקט חדשה, הסרת אבק מלט או סיד מקירות וחלונות עלולה לגרום להשמדת הטייח ועוד.

ניקיון לאחר בניה – הוא תחום פעילות מאוד ספציפי הדורש כישורים מיוחדים.

האם כדאי לחסוך על הניקיון אחרי שהשקעת בשיפוץ כמויות עצומות מכספיך? השאירו עבודה זו לאנשי מקצוע – תפנו לחברת שירותי ניקיון בישראל “white”! ,יש לנו את כל הציוד הנדרש על מנת להפוך את הניקיון לאחר בנייה ושיפוצים בביתכם או במשרדכם לאיכותי אשר מבוצע בזמן מינימאלי.
ניקיון מבנים אחרי שיפוץ בישראל מורכב מכמה שלבים:

- הסרה יסודית של פסולת בניין, ניקוי אבק הבנייה מכל המשטחים,אופקיים ואנכיים, הסרת לכלוך דרך ניקוי יבש עדין וניקוי רטוב;
- ניקוי עמוק של משטחים באמצעות ציוד מקצועי וחומרים כימיים מיוחדים המאפשרים להסיר לכלכוך עמיד וכתמים של מלט, לכה, צבע, וכו ‘;
- שטיפת חלונות, ניקוי ציוד סניטארי, הסרת אבק מרהיט בנוי , דלתות, גופי תאורה, שטיפת רצפה.

עם כל המשימות הללו חברת “white” תתמודד במהירות וביעילות. אנו מעריכים את המוניטין שלנו ולכן אנו נבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר ולכן לא רק תרצו להזמין שוב את שירותינו בעתיד אלא גם תמליצו עלינו לקרוביכם ולחבריכם .

שירותים נוספים:

שטיפת חזיתות (זכוכית רב קומות)

ליטוש שיש

הברקת גרניט

ניקיון חירום (ניקיון אקספרס)

הזמנה של שירותי ניקיון אחרי שיפוץ בישראל בטל: 03-5342330