שטיפת חלונות

האם אתה יכול לדמיין בניין מגורים או משרדים ללא חלונות? כנראה שלא. זאת מכיוון שחלון הוא המקור של אור טבעי בחדר, דרכו אנו רואים את העולם, החלונות והקירות שומרים עלינו מפני הרוח, הגשם ותנאי מזג אוויר אחרים ולעתים קרובות חלונות הם חלק מעיצוב הפנים. לכן חשוב מאוד שהחלונות יהיו נקיים.

אנשים רבים מאמינים כי שטיפת חלונות בישראל ניתן לבצע רק עם מטלית ומים. אולי הם צודקים אך כיצד ניתן לשטוף את כל החלונות בבית? כמעט בכל דירה בישראל , החלון שבסלון הוא ברוחב של הקיר! וזה רק מסגרת הזכוכית. תוסיפו לזה תריסים באותו הגודל -רק לשטיפת החלון שבסלון בעלת הבית מבזבזת חצי יום-ומה לגבי שאר החלונות בבית?

המשימה מסתבכת יותר כי בנוסף לאבק, על החלונות בישראל משתקעים גם פליטות גז של מכוניות וחול של חמסינים. כתוצאה מכך הלכלוך על החלונות והתריסים הופך לזפת, אשר לא ניתן להסיר רק עם מים ומטלית. במקרה בו דירתך ממוקמת בקומות העליונות, שטיפת החלונות הופך להיות תהליך לא רק מסובך, אלא גם מסוכן.

חברת שירותי ניקיון “white” מציעה שטיפת חלונות בארץ במחירים סבירים. זכוכית היא חומר שביר ולכן הצוות שלנו מבצע בזהירות מרבית את שטיפת החלונות. לשם כך משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים על מנת לא להשאיר סימנים ושריטות על הזכוכית. הציוד המקצועי אף מאפשר לשטוף חלונות בעלי עיצוב ותצורה לא שגרתיים.שירות “שטיפת חלונות בישראל” כולל:

  • שטיפה דו צדדית של הזכוכית.
  • ניקוי מסגרות החלון והמרחב בין המסגרות;
  • שטיפת אדני החלונות;
  • שטיפת תריסים.

בחברה “white” ניתן להזמין ניקוי חלונות בישראל באופן חד פעמי או לחתום על חוזה עבור ניקוי קבוע לחלונות וויטראז’.

שירותים נוספים:

שטיפת חזיתות (זכוכית רב קומות)

שטיפת חלונות

ניקיון כללי

ניקיון משרדים

הזמנה של שטיפת חלונות בישראל בטל: 03-5342330