ליטוש

בבניית בתי מגורים ובנינים בישראל משתמשים לעתים קרובת בגרניט ושיש כציפוי משטחים. שיש וגרניט הן אבנים טבעיות, אך אל אף המראה המוצק של אבנים אלו, הן נכנעות בקלות להשפעות חיצוניות:הוא נשחק תחת עקבים, חול ובוץ . כתוצאה מכך על פני השטח של שיש וגרניט נוצרות בליטות ושריטות, אשר מתמלאות בזבל . בעקבות כך האבן הופכת לעמומה ומאבדת את המראה המקורי.
על מנת לחדש את הברק הטבעי של רצפות השיש ולהחזיר לקירות גרניט את היופי חברת שירותי ניקיון “white” מציעה ליטוש של שיש וגרניט.

שחזור משטח גרניט או שיש פגום הוא תהליך מורכב, יקר ודורש מאמץ רב. לכן, ליטוש קבוע של רצפת השיש יאפשר למנוע עלויות נוספות לשיקומו בעתיד. הזמנת של ליטוש שיש בישראל תשתלם לך יותר מאשר פירוק והחלפת משטח שיש מלא. חברת “white” מבצעת גם שירותים מקיפים וגם שירותים חד פעמיים לשחזור רצפות, מדרגות, אדני חלון, משטחי שולחנות (שיש), וקמין מחומרים טבעיים.

ליטוש שיש / גרניט הוא תהליך מכני המתבצע במספר שלבים:

  • עיבוד של אבן בדיסק יהלום;
  • ציפוי בחומר משפשף בעזרתו מורידים את השכבה העליונה של משטח פגום.

במהלך הליטוש מסירים מעל פני השטח שקעים רדודים ושריטות עד 3 מילימטר, ולכן התפרים בין הלוחות בולטים פחות, מסירים לכלוך ומיישרים את פני הלוחות כך שפני השטח יראה אחיד. כל צעדי עיבוד מתבצעים באמצעות מכונות ליטוש מקצועיות, עבודה הדורשת ידע מיוחד ומיומנות.
שירות הניקוי שלנו משתמשים רק בטכנולוגית הליטוש העדכנית ביותר בישראל וציוד טכנולוגי חדשני ביותר. על העבודה הנ”ל מתבצעת ע”י מומחים בעלי ניסיון רב.

ליטוש משטחי גרניט ושיש על ידי חברת “white” חוסך בתקציב החברה שלך.

שירותים נוספים:

שחזור שיש וגרניט

ליטוש שיש

ליטוש גרניט

ניקיון לאחר שיפוץ

הזמנה של ליטוש שיש בישראל בטל: 03-5342330