ניקוי דמוי שטיח

לאחרונה במרכזי העסקים הישראלים משתמשים יותר ויותר בדמויי שטיח. זהו אלמנט תפאורה יפה ואוניברסאלי, מפחית את רעשי הרקע ומאפשר לצוות להתרכז בעבודה מבלי להיות מוסחים על ידי התנועה המתמדת של שאר העובדים ומבקרי המשרד.
אך, למרבה הצער, אין דמוי השטיח מעשי במיוחד. סיביו קצרים אך עבים מספיק על מנת לאגור אבק ולכלוך. בישראל המצב אף מחמיר עקב החמסינים הקבועים אשר מביאים חול. אם נוסיף לזה כמה כתמי קפה, פירורים ופסולת אחרת, נקבל מקור להפצת אבק וזיהום.

נקודה נוספת וחשובה היא כי דמויי השטיח מודבקים לרצפה באופן קבוע, בניגוד לשטיח ,אי אפשר לגלגל אותו ולקחת לניקוי יבש. ולכן, על מנת להפטר מהלכלוך לא מספיק רק שואב אבק, יש צורך בניקוי שטיחים עמוק ומקצועי.
חברת שירותי ניקוי “white” מציעה ניקוי יבש של דמויי שטיח בכל משרד או בית ישראלי. ניקוי השטיחים מתבצע ע”י ציוד מוסמך אירופאי עם חומרי ניקוי מתקדמים. בהתאם לסוג המשטח עליו מונח דמוי השטיח, סוגי דמוי השטיח וסוגי הלכלוך –המומחים שלנו יבחרו את טכנולוגית הניקוי:

  • ניקוי יבש;
  • ניקוי רטוב;
  • ניקוי נמרץ (עמוק) של דמוי השטיח.

חברת שירותי ניקיון “white” משתמשת במהלך עבודתה בנוסחא ייחודית אשר מאפשרת לנקות לא רק את פני השטח של השטיח אלא מנקה לעומק את הלכלוך, אבק, חול, מסירה את הכתמים הקשים ביותר (שומן, יין, דם, מסטיק), מרימה סיבים שחוקים ומשחזרת את המראה המקורי מבלי לפגוע בדמוי שטח.

לקוחות חברת שירותי ניקיון ישראל “white” מזמינים ניקוי יבש של דמוי שטיח יחד עם שירותים כמו: ניקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקיון הבית, ניקיון כללי.

שירותים נוספים:

ניקוי שטיחים בישראל

ניקוי ריהוט

ליטוש שיש

שטיפת חזיתות (זכוכית רב קומות)

הזמנה של ניקוי יבש דמוי שטיח בישראל בטל: 03-5342330