ניקוי חלונות ראווה

האם שמת לב שהרחובות הראשיים של הערים הגדולות בישראל הם כ-70 או אף 80 אחוז מזכוכית? אלו חלונות ראווה רחבים. אך את תשומת הלב שלנו מושכים רק אלה המטופחים. אם ברצונך שלקוחותייך הפוטנציאליים יתפעלו מחנותכם, כאשר הם מסתכלים על מוצריכם דרך חלונות נקיים, תזמינו דרך חברת “white” שטיפת חלונות ראווה. אנו מציעים שירות איכותי לניקוי משטחי זכוכית מורכבים ,בכל תצורה, במבנים כגון:

  • מרכזי קניות;
  • מכוני יופי (מספרות);
  • משרדים;
  • בתי קפה, ברים ומסעדות;
  • סוחרי רכב;
  • אולמות תצוגה.

חלונות ראווה הם סוג של כרטיס ביקור של החנות. למרבה הצער לא כולם מבינים את זה, ולכן, ברחובות ישראל, ניתן לראות לעתים קרובות כיצד מנקים חלונות ראווה עם כלים המיועדים לשטיפת רצפות -זה לא מקובל. זו הסיבה לכך ששטיפת משטחי זכוכית היא עבודה לאנשי מקצוע!

עובדי חברת “white” מספקים שירותים איכותיים – ניקוי חלונות ראווה על בסיס חוזה , באופן שוטף, או חד פעמי. במהלך העבודות משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים שמזככים את הזכוכית מכל צורות הלכלוך ואינם משאירים סימנים. לניקוי חלונות ראווה גבוהים , גובה אליו לא יכול להגיע אדם, משתמשים בציוד מקצועי.

חברת שירותי ניקיון “white” תנקה את חלונותיכם מאבק, לכלוך, חול, גריז, נייר דבק ואפילו מצבע ספריי , מעשה ידיהם של בני נוער, אשר לעתים קרובות מעטרים את הקירות וחלונות הראווה בישראל. בפנייתך אלינו תוכל לשכוח לתמיד מחלונות ראווה מלוכלכים.
העלות של “שטיפת חלונות ראווה בישראל” תלויה בגודל השטח המזוגג, כמו גם בלוח הזמנים העבודות המוזמנות.

שירותים נוספים:

שטיפת חלונות

שטיפת חזיתות (זכוכית רב קומות, טיפוס תעשייתי)

ניקיון כללי של המבנה

הזמנת שטיפת חלונות ראווה בישראל בטל: 03-5342330