ניקיון דירות ובתים

בית נקי ומסודר הוא תנאי נוחות הכרחי. כאשר הבית נקי נעים לארח חברים ולשבת עם המשפחה לכוס תה.ניקיון דירות ובתים
אך לעתים קרובות ברצף היומי יומי של סידורים ודאגות לא נשארות אנרגיות לניקיון. כתוצאה מכך – מאוחר יותר לא תכירו את הדירה שלכם.
חברת ניקיון “white” תהייה העוזרת הנאמנה שלכם. העובדים שלנו יסדרו את ביתכם ויעניקו לו מראה נקי ומסודר. אנו לא פוחדים מקשיים ומוכנים לעשות ניקיון דירה בדרגות שונות של זיהום. אנו מבצעים ניקוי יבש ורטוב של רהיטים, שטיפת חלונות, קירות ורצפה, נבריק את תנור המטבח ומכשירי החשמל, נחטא את מערכת האינסטלציה והאסלה. אפילו פריטי עיצוב שבירים כמו מראות, משטחי זכוכית ונברשות קריסטל יבריקו מניקיון בידיהם המיומנות של מומחי החברה.
הקריטריון העיקרי עבורנו בביצוע ניקיון הדירה הוא האיכות. לכן, עובדי שירות ניקיון בישראל מנקים אף את המקומות הקשים לגישה. בשבילנו אין עיקר ותפל-כל פינה בביתך תיחשף לניקיון שיטתי ויסודי, ולכן חדר האורחים ואף המחסן יהיו נקיים באותה מידה.

עובדי החברה “white” משתמשים בחומרי ניקיון מתקדמים, לא מזיקים לבני אדם ובעלי חיים ,ללא ריח וללא עקבות על פני השטח. חומרי ניקוי מקצועיים לא רק ישמידו כתמים עקשנים ללא נזק לרהיטים, אלא גם יאריכו את חייו של כל משטח.

ניקיון יסודי

אם הינכם מתמודדים עם ניקיון הדירה בכוחות עצמכם, הרי שניקוי יסודי כללי של מתחם הדירה ידרוש כמה ימים וייקח הרבה מאמץ ואנרגיה. כמה זמן אתם מבלים בניקיון פסח? אנו מאמינים שיותר מהזמן הרצוי… רק כתמי השומן על דלתות הפנים והפירורים המתחבאים בארונות מטבח …
גם כאן אנו עומדים לשירותכם!
טלפון אחד לשירות ניקיון הישראלית “white” וניקיון הדירה כבר לא תהייה מעמסה בשבילכם.

אתה בודאי יכול למצוא עוזרת במודעת עיתון, אך האם אתה יכול להיות בטוח שחפצייך האישיים מוגנים? (בישראל ,לעיתים קרובות ,שירותי ניקיון מבוצעים ע”י עובדים זרים). חברת שירותי ניקיון “white” בוחרת בקפידה את צוות עובדיה ואחראית באופן מלא על פעולותיהם. המומחים שלנו מודעים לכך שבעת ביצוע העבודה הם נכנסים לחללם הפרטי של האנשים אשר הזמינו את ניקיון ביתם ולכן הם מבצעים את העבודה בקפידה ובדייקנות.

אנשי עסקים רווקים בישראל, אשר אין להם לא את הזמן ולא הרצון לעסוק בניקיון הדירה, חברת “white” תהפוך לעוזרת שאין לה תחליף בעניינים של ניקיון. כל עבודה תתבצע במועד הנקבע , דבר שיאפשר לך לתכנן את יומך מראש וניקיון הבית לא יהווה עבורך מטרד. על מנת שהעבודה תתבצע בזמן אנו שולחים את המספר הנדרש של אנשי צוות.

אנו מעריכים את המוניטין שלנו, ולכן אנו מציעים את שירות איכותי בלבד!

מחפש מתנה לאהובתך?
תזמין ניקיון דירה –הצל את יקיריך מצרות מיותרות בבית!

צור קשר עם חברת “white” עכשיו על מנת להרגיש את ההבדל בין שירות ניקוין מקצועי לבין עבודתה של העוזרת שמגיעה מדי פעם. תסמוך על אנשי מקצוע מנוסים.

שירותים נוספים:

ניקיון חירום לפני החג

שטיפת מקרר

ליטוש שיש וגרניט

ניקוין דירה לאחר שיפוץ


הזמנה של שירותי ניקיון מבנים בישראל בטל: 03-5342330