ניקיון משרדים

ניקיון משרדיםבבניית המשרד בארץ, כל חברה שואפת להפוך את משרדיה לכרטיס הביקור שלה. זהו מקום בו נערכות פגישות עסקיות, פרזנטציות, ומגיעים לכאן קונים ולקוחות שונים. לכן המשרד משאיר את הרשום הראשוני לגבי החברה שלך. אתה בוודאי תסכים כי כמה דקות בחדר המתנה מאובק או בחדר שירותים מוזנח יאירו באור שלילי את ההצעה שלך, לא משנה כמה יעילה היא עלולה להיות.

על מנת שבניין משרדים יראה אטרקטיבי, שבחדריו ישרור ניקיון, נחוץ ניקוין משרדים קבוע. שירות ניקיון “white” בישראל מציעה שירותי ניקיון משרדים, מרכזים עסקיים, מבני חינוך והנהלה, תעשייה, מחסנים ופריטי נדל”ן אחרים.
קבוצת שירותי ניקיון משרדים כוללת:

  • ניקיון יבש או רטוב של רצפות (תלוי בסוג הריצוף)
  • ניקיון מדרגות, מעליות, מעקים
  • הסרת אבק מכל משטח של ציוד משרדי, ריהוט, אדני חלונות.
  • ניקיון שטיחים ודמויי שטיחים
  • הוצאת זבל, צחצוח מאפרות, סלי אשפה.
  • שטיפת חלונות
  • ניקוי חדרים טכניים
  • ניקוי מראות ומשטחי זכוכית.
  • ניקיון חדרי שירותים.

מעבר למספר הרב של צוות העובדים בחדרי המשרד ובמסדרונותיו, ישנה כמות גבוהה של מבקרים, לכן מידת הזיהום עולה באופן קבוע. במצב זה מומלץ לנקות את המבנה כל יום. חברת שירותי ניקיון בישראל “white” נוקטת בגישה אישית לכל לקוח ומציעה לוח זמני עבודה גמיש. ניתן להזמין שירות ניקיון למשרדכם על בסיס יומי, שבועי, חודשי או בסופי שבוע, הצוות שלנו יכול להימצא במקום במהלך יום עבודתכם, או לבצע את העבודה לפני ההגעה , או העזיבה, של עובדי המשרד.

עבור חברת “white” -ניקיון משרדים בישראל הוא תחום הפעילות העיקרי. במהלך השנים נתקלנו באתגרים ברמות קושי שונות, ואנו מודעים לכך כי בנייני משרדים מודרניים המעוצים מחומרים יקרים הדורשים טיפול הולם. לכן, ניקיון המשרדים מתבצע רק על ידי צוות מיומן –אנשי מקצוע – בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים שיכולים להשמיד אף את הכתמים הקשים ביותר ללא נזק לריהוט המשרדי.
כמו כן, בנוסף לציוד המסורתי (שואבי אבק, מגבים) משתמשים גם, במידת הצורך בציוד ניקוי מיוחד (מנקים תעשייתיים, מכונות רוטר, שואבים רב-תכליתיים, מכונות מטאטא, מכסחות וכו ‘).

בהזמנתך את ניקיון המשרד בחברת “white” תקבל משרד נקי למשיי וגם תאריך את חיי הריהוט והציוד שבו, דבר שיחסוך לך כסף רב בעתיד.
ניקיון יסודי ותחזוקה של משרדים על ידי חברת “white” יחסכו לך את הטרחה של גיוס צוות העובדים, רכישת חומרי ניקוי וציוד נוסף.

חברת שירותי ניקיון “white” בישראל – היא אומנות של יצירת ניקיון!

שירותים נוספים:

ניקוי דמויי שטיחים

ניקוי ריהוט

שטיפת חזיתות (כולל זכוכית רב קומות)

ליטוש שיש וגרניט


הזמנה של שירותי ניקיון משרדים בישראל בטל: 03-5342330